20 Февруари 2026петък01:30 ч.

Месец на "Сиела Норма" през април

/ брой: 62

автор:Дума

visibility 616

Основана през 1985 г., за малко повече от две десетилетия "Норма" вече е изградила традиции в разработването на правно-информационен софтуер, за да намери през 2010 г. верния партньор в лицето на "Сиела". И ето че през 2020 г. "Сиела Норма" навършва 35 години. 

По този повод издателството и книжарниците "Сиела" се обръщат към своите читатели с малък подарък. От 00:00 ч. на 1 април до 24:00 на 30 април всички книги на издателствата "Сиела" и "Deja Book" ще се предлагат с отстъпка 35% онлайн на www.ciela.com. Промоцията важи до изчерпване на количествата в склада на онлайн магазина. В предложението не влизат книги в друга промоция, обявена до 1 април, книги на цена 5 лв. или по-ниска, предстоящи заглавия или такива, издадени при специални условия. 

А целият екип на издателството ще се опита да улесни нелеката задача по избирането, като сподели своите препоръки всяка седмица.

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ