12 Юли 2025събота04:20 ч.

МВР е събрало данни срещу Борисов

Прокуратурата няма да съдейства и ще им дадем гласност, заяви Бойко Рашков

/ брой: 198

автор:Дума

visibility 736

Отдавна съм престанал да се вслушвам в това, което казва един пропаднал политик в нашата страна, по отношение на когото започват да се събират много сериозни доказателства. Така вътрешният министър Бойко Рашков коментира предизборното твърдение на Бойко Борисов, че у нас има контрабандна схема "пътя на копринката". Рашков обяви, че МВР има доказателства срещу бившия премиер и ще им даде гласност, без да разчита на съдействието на прокуратурата. 

Рашков отново обвини спецпрокуратурата, че спъва работата на МВР, като не дава ход на разследванията на службите по 25 дела. Според него е много обезпокоителен фактът, че блокираните материали и дейност на полицията се отнасят до организирани престъпни групи. 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 1342

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 870

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 1093

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 1169

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 911

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 936

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 1134

/ брой: 126

Тупик

visibility 1132

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 1082

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 1353

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 1278

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ