13 Юли 2025неделя23:25 ч.

На страха очите

/ брой: 2

автор:Дума

visibility 2018

Зима, студ, сняг, поледица... Жигула, пълна с авджии, се влачи дванадесет часа от София до Стара Загора. Край Чирпан колата спира до газостанцията за зареждане. Дълбока нощ е и там има само един служител. Той отначало услужливо тръгва към закъснелите клиенти.
Собственикът на колата слиза, отваря багажника и тъй като струпаните там пушки пречат да се освободи вентила на газовата уредба, вика на един от приятелите си:
- Ангеле, вади пушките!
Служителят от газостанцията чува репликата, пребледнява и хлътва в странична будка, където натиска някакъв бутон. Гасне токът. Ловците го чакат да им зареди колата, а той се обажда, без да се показва:
- Не може сега, токът спря!
Най-после някой от колата се сеща, че човекът се е уплашил и даже може да е повикал вече полицията. Компанията се омита, преди да й се е наложило да дава дълги обяснения.

 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6278

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4301

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4970

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5859

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4296

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4369

/ брой: 126

Тупик

visibility 5941

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5209

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 6125

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 6065

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ