11 Август 2025понеделник23:52 ч.

Надраскаха "Смърт за всички евреи" на синагога в Ню Йорк

автор:Дума

visibility 293

Графит "смърт за всички евреи" е бил открит на стълбището на синагога в нюйоркския квартал Бруклин, което е накарало организаторите на политическо събитие, планирано да се проведе там, да го отменят. Израелските медии съобщават за вандалския акт и напомнят за кървавата касапница в синагога в Питсбърг миналата седмица. Тогава мъж застреля 11 души, крещейки "всички евреи трябва да умрат".
На втория и петия етаж на синагогата в Ню Йорк са открити изрисувани обиди, докато "смърт за всички евреи" е било написано на врата.
Отмененото събитие е било част от сериите "Генератор" на тв звездата Илана Глейзър, в които тя интервюира активисти и политици, за "да се види как служат на нас, хората".
 

Държавата на ръба на бензинова криза

автор:Дума

visibility 1626

/ брой: 147

65 лв. е средната сметка за парно в София

автор:Дума

visibility 1538

/ брой: 147

Рекордни добиви на пшеница

автор:Дума

visibility 1478

/ брой: 147

Гръцки търговци искат връщане на граничния контрол с България

автор:Дума

visibility 1535

/ брой: 147

Пожар край Атина взе човешки живот

автор:Дума

visibility 1527

/ брой: 147

Гърция проверява имоти на чужденци

автор:Дума

visibility 1517

/ брой: 147

60 на сто от немците не харесват Мерц

автор:Дума

visibility 1522

/ брой: 147

Накратко

автор:Дума

visibility 1456

/ брой: 147

Облаци над Аляска

автор:Юри Михалков

visibility 1534

/ брой: 147

Просията като съвременна професия

автор:Таня Глухчева

visibility 1544

/ брой: 147

Защо Тръмп и Путин се срещат в Аляска

автор:Дума

visibility 1717

/ брой: 147

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ