12 Юли 2025събота23:45 ч.

Направиха сватбена рокля от 1500 маски

/ брой: 140

автор:Дума

visibility 898

Дизайнерът от Лондон Том Силвърууд и сватбената агенция Hitched са създали необичаен съвместен проект - булчинска рокля от медицински маски. За дългия до земята белоснежен тоалет са използвани 1500 предпазни средства, почистени по специален начин.
Вестник "Сън" уточнява, че младоженците във Великобритания вече могат да организират сватбени празненства с неограничен брой гости, без да си покриват носа и устата, не се налага да спазват и други ограничения.

Представители на сватбената индустрия на Острова, пострадала сериозно заради здравната криза, причинена от КОВИД-19, отбелязаха с пищни тържества падането на коронавирусните забрани, които действаха в страната повече от година, отбелязват информационните агенции.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 4711

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2815

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 3411

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 4298

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2889

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2961

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 4269

/ брой: 126

Тупик

visibility 4304

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 3740

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 4670

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 4349

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ