20 Февруари 2026петък08:03 ч.

Снимка cagliaricalcio.com

Наши таланти избраха Италия

/ брой: 23

автор:Дума

visibility 8139

Трима от обещаващите ни футболисти предпочетоха да продължат развитието си в Италия. Това са Кристиян Горянов, Мартин Димитров и Божидар Жечев.
Горянов подписа професионален договор с Каляри. Роденият през 2008 г. халф пристига на остров Сардиния от Национал Сф. Контрактът му е до 2027 г. Горянов е юношески национал на България, като е играл за гарнитурите до 15, 16 и 17 години.
Димитров и Жечев бяха взети от Сампдория. През есента 18-годишният бранител записа четири мача от по 90 минути за дубъла на ЦСКА 1948, с които явно е убедил италианците да го привлекат. "Успех в Сампдория, майсторе", обяви благодетелят на "червените" Цветомир Найденов.
Божидар Жечев от Черно море отиде в гранда от Геноа. "Това е поредното признание за работата на школата, която през годините се е доказала като водеща по продуктивност у нас. Жечев е роден през 2008 г., висок е 192 см и играе като централен защитник. Юношески национал на България и един от лидерите в тима на "моряците", воден в първенството от Тодор Каменов", обявиха варненци.

Вицепремиер с арест за алкохол и дрога

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Обновлението в БСП ще бъде видимо

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Нашата цел е изграждането на истинска социална държава

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 0

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 0

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 0

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 0

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ