06 Ноември 2025четвъртък23:40 ч.

Николай Йорданов на дербито на XXV кръг

Скандал с рефера на Царско село - Славия

/ брой: 49

автор:Дума

visibility 1505

Николай Йорданов ще свири на дербито на XXV кръг между Левски и Лудогорец, което е в събота от 17.15 часа на "Герена". За негови помощници БФС назначи Мартин Венев и Дениз Соколов, а четвърти ще е Станимир Тренчев.

Очаквано за мача Царско село - Славия беше определен синът на изпълнителния директор на БФС Антонов Попов - Никола, както предрече по-рано през деня шефът на "белите" Венци Стефанов. Той разкри, че собственикът на "царете" Стойне Манолов е разбрал, че друг съдия ще свири мача и се е обадил на председателя на БФС Михаил Касабов, който да нареди на Съдийската комисия (СК) да го махне, защото не го иска. Така и не стана ясно в СК кой рефер първоначално са планирали да назначат за тази среща. Заради скандала шефът на Съдийската комисия Костадин Стоичков призна, че обмисля да подаде оставка.
Ето и нарядите: петък, 17.30: Царско село - Славия (Никола Попов); събота, 12.30: Дунав - Арда (Георги Димитров); 14.45: Локо Пд - Етър (Волен Чинков); 17.15: Левски - Лудогорец (Николай Йорданов); неделя, 12.45: Ботев Пд - Ботев Вр (Ивайло Стоянов); 15.15: Берое - Черно море (Станислав Тодоров); 17.45: Витоша Б - ЦСКА-Сф (Радослав Гидженов).

EК спира 215 млн. евро за България по ПВУ

автор:Дума

visibility 712

/ брой: 208

Цените у нас са скочили средно с 64% от 2013 г. насам

автор:Дума

visibility 588

/ брой: 208

Особеният управител ще продава активи на "Лукойл Нефтохим"

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 208

Социалист стана кмет на Ню Йорк

автор:Дума

visibility 648

/ брой: 208

Социалист стана кмет на Ню Йорк

автор:Дума

visibility 620

/ брой: 208

Бивш еврокомисар от Белгия прал пари

автор:Дума

visibility 643

/ брой: 208

Мюсюлмани планирали халифат в Германия

автор:Дума

visibility 600

/ брой: 208

Дежа вю

автор:Аида Паникян

visibility 638

/ брой: 208

Кой е виновен сега?

автор:Таня Глухчева

visibility 675

/ брой: 208

Майстор на словото и единица мярка за почтеност

автор:Иван Гранитски

visibility 629

/ брой: 208

Безсмъртието на антифашистките песни

автор:Евгений Белий

visibility 620

/ брой: 208

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ