13 Юли 2025неделя23:19 ч.

Няма пострадали български граждани при стрелбата в Хале

автор:Дума

visibility 226

Няма данни за пострадали български граждани при стрелбата в град Хале.Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на външните работи. Посолството на България в Берлин е във връзка с германските власти, следи обстановката там..
По официална информация на полицията на федералната провинция Саксония-Анхалт днес около обяд в квартал “Паулус” на град Хале неизвестни извършители са открили стрелба.
Има две жертви – жена, застреляна пред еврейския гробищен парк, и мъж - в заведение за хранене. Полицията още не е обявила официални данни за мотивите за извършеното престъпление.
Полицията в градовете Лайпциг и Дрезден на съседната федерална провинция Саксония, както и в столицата Берлин са увеличили охраната на всички еврейски синагоги и учреждения.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6278

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4301

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4970

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5859

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4296

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4369

/ брой: 126

Тупик

visibility 5941

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5209

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 6125

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 6065

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ