12 Юли 2025събота11:39 ч.

Пак задръствания по пътя към южните курорти

/ брой: 193

автор:Красимир Кръстьовски

visibility 2453

Километрични опашки продължават да измъчват пътуващите към курортите по Южното Черноморие. Опашки и в двете посоки се образуват още от изхода на Бургас за София. Самото транзитно преминаване през града трае минимум час. И то при положение, че с отварянето на "детелината" за Меден рудник в посока юг има значително облекчение. Колона с плътно наредените една след друга коли се проточва почти до Приморско.
Най тежък е трафикът в тесния участък при устието на Ропотамо, където автомобилите се влачат най-много с 40 км в час.
За пръв път от години Бургас е задръстен постоянно през деня. Досега това ставаше само в пиковите привечер часове, при това само в посока от и към столицата. Затруднено е движението и към Слънчев бряг, където най-големи задръствания се образуват при Поморие, Ахелой и Равда.
 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 3173

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 1734

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 2213

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 2889

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 1722

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 1777

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 2810

/ брой: 126

Тупик

visibility 2695

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 2367

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 3278

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 2989

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ