13 Юли 2025неделя16:17 ч.

Плажуващите на Росенец поискаха от Доган да уволни Борисов и Гешев

автор:Дума

visibility 2098

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган се появи за кратко пред протестиращите днес на плажа до сараите му в парк Росецен. Той бе във видимо добро настроение и проведе кратък разговор със събралите се за т.нар. „Доган сарай бийч фестивал“. Поздрави хората и им пожела успех. Те му отвърнаха с искане да „уволни“ Бойко Борисов и Иван Гешев, на което Доган отвърна „Добре“.

В знак на добронамереност Доган почерпи съседите си по плаж със сладолед.  Всяка събота и неделя ще ги черпя, казза той, цитиран от Епицентър.бг.

Toй излезе на оградата на имението и изслуша протестиращите.

 От излъчване на живо се чува как Доган изслушва исканията на протестиращите и отговаря лаконично с "да" и "добре", включително на призивите да махне Борисов и Гешев. След това се оттегля обратно в покоите си, помахвайки на протестиращите.

 Вие разпределяте баницата. Разпределяйте я точно и ние искаме да живеем. Да ядем заедно баницата, каза една от протестиращите.

„Доган сарай бийч фестивал“ бе организиран в социалните мрежи и е под надслов “Искаме Доган да уволни Борисов“.

 Група граждани събират камъни, с които да построят кула и забият българското знаме. Издигнат е и голям транспарант, на който пише „Оставка Борисов!".

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6031

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4096

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4707

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5601

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4125

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4173

/ брой: 126

Тупик

visibility 5730

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5002

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 5910

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 5795

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ