23 Юли 2025сряда15:31 ч.

Политически аджамии

/ брой: 122

автор:Нора Стоичкова

visibility 1819

Нора СТОИЧКОВА


Когато вадиш пушка на сцената, тя трябва да гръмне в някое от действията. Напомняме го на всички опозиционери и открити врагове на БСП и ръководството й в или извън партията. Включително и на онези странници в президентството, които си позволяват отново да тиражират фалшиви новини, че през Афганистан към Украйна вървяло българско оръжие.

А, спрете се вече!

Многократно и фактически е потвърдено, че България не изнася оръжие към Украйна. Жалките опити да бъде доказано обратното просто удря не по Корнелия Нинова, а по имиджа на България. Това ли е целта - страната ни да стои като дребен търгаш в очите на международните ни партньори?! А военната ни промишленост да бъде закрита. Това ли е целта на генерал Румен Радев?! 

Или целта е ръководството на БСП да бъде сменено с някои по-сговорчиви люде, които лесно биха влезли в комбина с ГЕРБ и ДПС, та навеки да пребъде олигархията у нас, а държавната власт - омотана в корупция, докато смъртта ни раздели.

Разбираме опитите да бъде отслабена левицата. Но без силна левица няма силна социална програма, няма силна държава. Има само повече от това, което ядохме 30 години, особено при управлението на ГЕРБ. Сега ще ни спаси само Обедининение на силите срещу мафията, стабилно правителство и работещ парламент. Нека не разнасяме излишно пушките като аджамии по сцената. И без това е сложно за всички.

Замразяват цените до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 218

/ брой: 134

България с най-нисък дълг спрямо БВП в ЕС

автор:Дума

visibility 223

/ брой: 134

Телефонни измамници искат пари от името на БНБ

автор:Дума

visibility 231

/ брой: 134

В Гърция: Строг контрол върху таксите за банкомати

автор:Дума

visibility 225

/ брой: 134

Мицкоски предлага пет потребителски кошници

автор:Дума

visibility 226

/ брой: 134

28 страни осъдиха Израел за избиванията в Газа

автор:Дума

visibility 224

/ брой: 134

Накратко

автор:Дума

visibility 210

/ брой: 134

Истинската заплаха

автор:Александър Симов

visibility 223

/ брой: 134

Когато камбаните замлъкнат

автор:Камелия Базова

visibility 215

/ брой: 134

Ботев и Вапцаров

visibility 223

/ брой: 134

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ