24 Юли 2025четвъртък13:23 ч.

Асен Гагаузов, БСП:

Премиерът се оказа голям мъж със заешко сърце

/ брой: 44

автор:Дума

visibility 1721

Изказванията на управляващите и най-вече на вътрешния министър Цветан Цветанов ми навявят спомени от 2009 година след парламентарния вот, защото те се държат не като хора, които си отиват позорно, а които идват на власт. Повечето от изговорените от трибуната думи са откровени лъжи, като се започне с персоналните обвинения към всеки един от бившите министър-председатели и министри и се стигне до отделни депутите, които според обвиненията на ГЕРБ едва ли не са покровителствали един или друг от престъпниците в страната. Загърбена беше икономиката, смазани бяха малкият и средният безнес с безразборни некадърни регулации и всичко това доведе до масово обедняване на нашите съграждани. Затова правителството на ГЕРБ се провали. Като добавим към това и неадекватната реакция към съдбините на българите на премиера, който се оказа огромен мъж със заешко съце, резултатът е логична оставка, която е вследствие на едно провалено управление.
Отива си кабинет, който в края на мандата си не може да отчете нищо друго освен провала на собствената си политика. Правителството нямаше програма, то не знаеше какво ще прави на следващия ден и отричаше това, което е имало предвид предния. ГЕРБ тласнаха на дъното на бедността над 50% от българските граждани и увеличиха безработицата с над 300 000 души. И в случая няма значение дали цената на тока е 50 лева или 100 лева, когато нямаш работа и в джоба си нямаш пукната стотинка, с която да си платиш сметката.





 
 
 

250 000 работници не стигат в икономиката

автор:Дума

visibility 118

/ брой: 135

Оттеглиха решението за държавните магазини

автор:Дума

visibility 121

/ брой: 135

Такситата с двойно обозначени цени от 31 октомври

автор:Дума

visibility 122

/ брой: 135

Бизнесът иска повече търговски служби в Китай и Германия

автор:Дума

visibility 111

/ брой: 135

Балканите горят от жега и нехайство

автор:Дума

visibility 118

/ брой: 135

Захарова цитира Библията срещу отменен концерт

автор:Дума

visibility 126

/ брой: 135

Кишинев иска в ЕС заедно с Киев

автор:Дума

visibility 124

/ брой: 135

Недостиг

автор:Аида Паникян

visibility 102

/ брой: 135

За пожарите и доброволците

visibility 110

/ брой: 135

Вредният Зеленски

автор:Юри Михалков

visibility 116

/ брой: 135

Вътре сме! Или за детайлите в сянка

автор:Гарабед Минасян

visibility 119

/ брой: 135

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ