11 Юли 2025петък21:22 ч.

Протестът обяви за днес Велико Народно въстание – 3

автор:Дума

visibility 1059

В Деня на Незамисимостта на България ще има трето Велико Народно въстание. Което се очаква отново да събере десетки хиляди българи, които да заяват ясно желанието си да живеят в демократична страна със справедливо управление и без задкулисие.

Началото на протеста е обявено за 17.00 часа на пл. „Независимост“.

 „Независимостта, свободата трябва да бъдат извоювани, не могат да дойдат като подарък. Това е причината, поради която ние събираме гражданите на площад „Независимост” именно тук не да празнуваме както се прави обикновено, ние призоваваме гражданите да дойдат на площад „Независимост”, за да заявят ясно и високо, че ние отново искаме своята независимост, този път от мафията, от корупцията и от подземния свят, които са в ръцете на Борисов”, обяви адвокат Николай Хаджигенов от „Отровното трио“.

Той добави, че днес протестиращите ще чуят  5-те приоритета, които са необходими за изход на България „от тази помийна яма, в която ни завлече управлението на Борисов”.

Това ще бъде третото поред Велико народно въстание. Първото и второто се състояха на 2 и 10 септември.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 390

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 397

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 393

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 391

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 355

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 394

/ брой: 126

Тупик

visibility 333

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 371

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 373

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 368

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ