20 Февруари 2026петък04:36 ч.

Георги Софкин:

Ще съдя министър Плевнелиев

/ брой: 286

автор:Дума

visibility 1217

Вчера бе световният ден на човешките права. По този случай аз, от мое име, внасям жалба в съда срещу лицето Росен Плевнелиев за причинени огромни щети, вреди и пропуснати ползи, във връзка с пропадането на път Е-79. От дни съм като затворен в Разложко, където дойдох да се срещна с членове на нашата организация. С влак не мога да пътувам поради понятни съображения. 
Моята жалба ще бъде последвана от десетки, а вероятно и стотици такива срещу този паркетен министър, който и един метър не прави без служебното си бронирано БМВ. Тези наши жалби ги изнасяме и на високи места в Европа и Америка. Това е протест, който ние ще направим ефективен, срещу безхаберниците, обединени в ГЕРБ.
Принципал на Е-79 е Плевнелиев, респективно Бойко Борисов. Този министър само се явява по медии и на бял кон разказва колко милиарда влизат в България за инфраструктура. Заради неговото престъпно безхаберие един човешки живот вече е затрит. С цената на абсолютно всичко няма да разрешим Плевнелиев да бъде повече министър. По този начин искам да дадем пример на всички българи да бъдат безкомпромисни с безхаберниците във властта.
-------
Георги Софкин е президент на българската организация "Малки европейци", двукратен световен и олимпийски шампион по бадминтон за инвалиди
 

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ