16 Ноември 2025неделя04:19 ч.

В Англия се надигнаха срещу имигрантите

/ брой: 146

автор:Дума

visibility 6938

Безредиците, избухнали след убийствата в Саутпорт, обхванаха Великобритания. Сблъсъци между протестиращи и полицаи имаше в различни градове, включително близо до резиденцията на премиера Киър Стармър в Лондон. Там се събраха хиляди демонстранти на протест срещу имигрантите. Над 100 души са арестувани, повече от 50 полицаи са ранени.
Заради напрежението премиерът се срещна с полицейски началници.
Размириците са предизвикани от убийството на три малки момичета и тежкото раняване на още пет деца в град Саутпорт, Северозападна Англия. Полицията арестува 17-годишен младеж, който бе изправен пред съда в Ливърпул. Безредиците избухнаха, след като в социалните мрежи бе разпространена невярната информация, че задържаният е мигрант и радикален ислямист.

Кабинетът одобри бюджета за 2026 г.

автор:Дума

visibility 13701

/ брой: 214

Тежките ремонти на магистралите приключват

автор:Дума

visibility 12004

/ брой: 214

България с най-голям спад на производството

автор:Дума

visibility 11596

/ брой: 214

Не се презапасявайте с гориво

автор:Дума

visibility 11106

/ брой: 214

Планираният бюджет на ЕС е най-големият

автор:Дума

visibility 11954

/ брой: 214

Безредици в мигрантски център до България

автор:Дума

visibility 13241

/ брой: 214

Киев удари със своя далекобойна ракета

автор:Дума

visibility 12093

/ брой: 214

Накратко

автор:Дума

visibility 9920

/ брой: 214

Град като паркинг

автор:Александър Симов

visibility 8605

/ брой: 214

У нас все парите са важни

автор:Таня Глухчева

visibility 12351

/ брой: 214

Има правен вакуум за сградната инсталация при парното

visibility 12814

/ брой: 214

Казахстан - пример за традиция и отвореност към света

автор:Дума

visibility 11180

/ брой: 214

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ