10 Май 2026неделя04:25 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Срещи

Вечер на пакистанската култура

/ брой: 176

автор:Дума

visibility 1400

Председателят на Съюза на българските писатели Боян Ангелов се срещна с ръководството на посолството на Ислямска република Пакистан. На проведените разговори беше обсъдено изпълнението на договора между Пакистанската академия за буквите и СБП.

Боян Ангелов увери г-н Маруан Алекс Аийаш, че СБП ще съдейства за организирането и провеждането в София за вечер, посветена на пакистанската култура. Предвижда се този празник да се състои през декември. Обсъдени бяха и редица съвместни литературни проекти.

Сталинградският Данко

автор:Дума

visibility 3016

Нищо не е забравено, никой не е забравен!

автор:Дума

visibility 3007

Да спечелиш демографския шах

автор:Аида Паникян

visibility 3411

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ