03 Септември 2025сряда06:44 ч.

Даряваме и продаваме над 320 000 ваксини

/ брой: 159

автор:Дума

visibility 782

Сто хиляди дози от ваксината на "Модерна" ще бъдат препродадени на Норвегия, след като Министерският съвет одобри проект на споразумение между двете държави. Кабинетът одобри и споразумения за дарения на 51 480 дози от ваксината на "Пфайзер" за Северна Македония и 172 500 дози от ваксината на "Астра Зенека" за Бутан.

Проблемът с ваксинационната кампания идва от "фейсбук писаниците", затворените групи и различните истории, които хората четат и на които вярват, коментира заместник-председателят на УС на БЛС д-р Николай Брънзалов. Той бе категоричен, че учебната година трябва да започне присъствено, и увери, че всички необходими мерки ще бъдат предприети.

В Ловешко готвят протест срещу режим на тока

автор:Дума

visibility 646

/ брой: 163

Започва информационната кампания за еврото в цялата страна

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 163

Цените по морето падат рязко

автор:Дума

visibility 620

/ брой: 163

Китай представи план за справедливо управление

автор:Дума

visibility 659

/ брой: 163

Антисоциалният Мерц поляризира Германия

автор:Дума

visibility 640

/ брой: 163

Украинците са за мир, но при ясна сигурност

автор:Дума

visibility 689

/ брой: 163

Накратко

автор:Дума

visibility 595

/ брой: 163

Путин не спи

автор:Валентин Георгиев

visibility 729

/ брой: 163

Тъмни векове

автор:Барбара Пейчинова

visibility 663

/ брой: 163

Началото и краят на една безумна авантюра

visibility 766

/ брой: 163

Сбогуваме се с Кирил Кадийски

автор:Дума

visibility 647

/ брой: 163

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ