24 Август 2026понеделник17:22 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Компании откриват детски ясли в Гърция

/ брой: 29

автор:Дума

visibility 413

Гърция реши проблема с недостига на места в детските ясли. Държавата ще финансира детски заведения в частни и държавни компании с над 100 служители.

Специална програма на министерството на труда и социалната политика предлага 150 000 евро за създаване на детски ясли в близост до сградата на компанията. Държавата поема и издръжката на детското заведение и заплатите поне на двама служители. Задължението е яслата да работи поне четири години.

Много семейства са затруднени да намерят място за децата си в държавните заведения, поради което често се налага единият от родителите да не работи.

Иранската национална валута се обезцени

автор:Дума

visibility 0

Иран: Войната едва сега започва

автор:Дума

visibility 634

Снимка на деня - 24.08.2026 г.

автор:Дума

visibility 766

Големият разказ на ПБ - "Нормализация"?

автор:Георги Пирински

visibility 817

Структурна носталгия

автор:Николай Милчев

visibility 889

Карикатура на деня - 24.08.2026 г.

автор:Дума

visibility 1030

Властелинът на отвертките

автор:Александър Симов

visibility 905

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ