22 Май 2026петък01:56 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Корнелия Нинова: БСП сме алтернатива на неолибералния джендър модел

Ще работим за преодоляване на неравенствата във всички аспекти, заяви Кристиан Вигенин

/ брой: 48

автор:Дума

visibility 450

БСП сме алтернатива на неолибералния джендър модел, заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова при откриването на предизборната кампания във Велико Търново, където в листата има най-много жени и млади хора.

"Жените раждаме и отглеждаме живот. Ние създаваме дом и семейство. Наред с това се развиваме професионално и работим наравно с мъжете. Жените заслужаваме любов и уважение", поясни Нинова.

"Ние винаги ще защитаваме жените и децата от домашно насилие, но искаме да сме майки, а не родител 1. Искаме децата ни да са момче и момиче а не нещо трето. Уважаваме хората с различна сексуална ориентация. Те са свободни да избират какви да бъдат като навършат пълнолетие, но да не се  посяга на децата. Неолибералната джендър идеология има алтернатива. Ние БСП сме алтернатива. Ние сме за съхраняване на семейството и семейните ценности, за биологичния пол на децата ни. Подкрепете ни с номер 1 в бюлетината, за да има в парламента силна спирачка пред посегателството към децата ни", подчерта Нинова.

 "БСП ще работи за преодоляване на неравенствата във всички аспекти. Може ли хората в региона и особено Велико Търново да дишат чист въздух? Да, ние можем да го постигнем! Може ли да се изгради инфраструктура, която да стане основа за инвестиции и създаване на качествени работни места? Да, можем да го направим. Може ли хората от малките населени места да имат пътища, вода, здравеопазване? Да, можем да го гарантираме чрез по-силна подкрепа от държавата за общините. Нека в тази кампания покажем, че сме номер 1 не само в бюлетината, но и като идеи, политики, хора и компетентност", призова водачът на листата на "БСП за България" във Велико Търново Кристиан Вигенин.

В шепа джобове

автор:Любослав Костов

visibility 910

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ