20 Февруари 2026петък01:06 ч.

Подобни инциденти с животни не са рядкост в Индия

Маймуна замеря минувачи с пари

/ брой: 193

автор:Дума

visibility 755

Маймуна открадна пачка с банкноти на стойност около хиляда евро, качи се на дърво и започна да замеря минувачите с пари в град в индийския щат Мадхя Прадеш. Животното задигна сумата от водач на рикша, който карал пътници. Те се оказали в задръстване и излезли от триколесното превозно средство, за да видят какво причинява трафика. През това време дивата маймуна грабнала пачката банкноти, увити в кърпа, и избягала, преди някой да я забележи и да я спре. След това се качила на дърво, разтворила кърпата и решила да хвърля намерените в нея пари по местните жители. Хората, на свой ред, се втурнали да събират банкнотите. Въпреки отчаяните опити на собствениците да си ги върнат, почти половината от сумата била взета от минувачите.

Органите на реда не са успели да идентифицират хората, събирали парите, тъй като в района не са били инсталирани охранителни камери. Посочено е също, че не може да се подаде официална жалба, тъй като единственият установен крадец е маймуната. Диви животни често идват в района, защото местните постоянно им предлагат храна.

 

 

 

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ