17 Август 2025неделя23:46 ч.

Несебърският общинар от бандата на Очите се предаде

автор:Дума

visibility 137

Общинският съветник от Несебър Пейко Янков, който бе издирван като член на бандата на Димитър Желязков - Митьо Очите, се е предал в полицията. Той бе единственият, който не бе заловен след мащабната акция в Бургас, и след последвалото залавяне на Очите в Турция.
Янков вече се сдоби и с обвинение, съобщиха от Прокуратурата. То е за участие в организирана престъпна група за рекет, телесни повреди, разпространение на наркотици.
Специализираната прокуратура е внесла в Специализирания наказателен съд и искане за постоянна мярка за неотклонение „Задържане под стража“, която ще бъде разгледана на 15 август.
Групата беше задържана при акция в Бургаско, но трима бяха обявени за издирване - Митьо Очите, Калоян Колев и общинския съветник от Несебър. Желязков беше задържан в Истанбул и предстои да бъде екстрадиран, а Колев се прибра по свое желание от Испания.

 

Показаха за първи път българската монета от 1 евро

автор:Дума

visibility 7718

/ брой: 151

Несъбраните пари в бюджета могат да стигнат 8 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 7572

/ брой: 151

Икономиката с ръст от 3.1%

автор:Дума

visibility 7579

/ брой: 151

Тръмп и Путин със среща на четири очи

автор:Дума

visibility 7557

/ брой: 151

Съединените щати спират чуждестранните помощи

автор:Дума

visibility 7743

/ брой: 151

Светът остава разделен за пластмасата

автор:Дума

visibility 7514

/ брой: 151

Накратко

автор:Дума

visibility 7623

/ брой: 151

Геополитическо воайорство

автор:Александър Симов

visibility 7602

/ брой: 151

Вода газим, жадни ходим

visibility 7640

/ брой: 151

Срещите Москва - Вашингтон - со кротце и с повече кьотек

visibility 7704

/ брой: 151

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ