20 Февруари 2026петък20:31 ч.

Дейвид Ръш и Сет Лемънс за три минути направиха 356 подавания на огромна надуваема топка

Нов световен рекорд на Гинес

/ брой: 139

автор:Дума

visibility 874

Двама мъже от Айдахо, САЩ, размениха 356 подавания на огромна надуваема топка за три минути, поставяйки нов световен рекорд на Гинес, съобщи ЮПИ. Дейвид Ръш е отбелязал новото най-добро постижение, партнирайки си със Сет Лемънс. За указаното време те са подобрили досегашния рекорд от 180 подавания. В предишно постижение Ръш и Лемънс са си разменили надуваема топка 4169 пъти в рамките на час.
Любопитното е, че Ръш е подобрил над 200 рекорда на Гинес с цел да промотира образованието в сферите наука, технологии, инженерство и математика.


АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 977

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 931

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1009

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1002

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1081

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 994

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 968

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 983

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ