12 Юли 2025събота21:14 ч.

Предложиха брак с пръстен върху вимето на крава

/ брой: 151

автор:Дума

visibility 374

Потребители на фейсбук станали свидетели на потресаващо предложение за брак, което фермер направил на своята възлюбена: той поднесъл годежния пръстен, закрепен за вимето на крава. В коментарите си хората изразили възмущение както към начина, по който всичко е било направено, така и заради лошото отношение към животните.

Младата жена, за която бил предназначен пръстенът, обяснила замисъла на своя приятел с факта, че той е фермер, което обаче дори ожесточило критиките към постъпката му.

"Това не оправдава лошия му вкус", написала възмутена дама в социалните мрежи. Имало и иронични коментари: "А кравата каза ли "да"?" "Има толкова много начини да покажеш, че работиш в млечната промишленост", смята друг потребител. "За начало може да измиеш кравата!", съветва още един.

Не се уточнява обаче как е реагирала дамата, на която е направено това нестандартно предложение.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 3826

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2177

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 2700

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 3490

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2192

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2288

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 3485

/ брой: 126

Тупик

visibility 3447

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 2911

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 3829

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 3591

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ