04 Март 2026сряда23:30 ч.

Ръководството на Младежкото обединение в БСП проведе среща в Пловдив

автор:Дума

visibility 4493

Днес председателят на Младежкото обединение в БСП Габриел Вълков и членове на ръководството на организацията посетиха Пловдив и се срещнаха с водача на листата за парламентарни избори в 16 МИР Иван Петков, с председателя на Градския съвет на БСП - Пловдив Калин Милчев, със Златомир Дьовленски - член на ръководството на градската организация и младежи от МО в БСП - Пловдив отграда и областта. 

Модератор на срещата беше председателят на областната организация на МО в БСП - Пловдив и общински съветник в Община Родопи Николай Гачев. 

Сред участниците беше и най-младият кандидат за народен представител в Пловдив - град Стефан Георгиев, който е под номер 107 в интегралната бюлетина, както и младежи членове и симпатизанти на социалистите. Те обсъдиха приоритетите на БСП в законодателната власт, бъдещето на партията и мястото на младите хора в нея, както и политиките за младите, които БСП предлага.

„БСП за България“ се явява под номер 24 в интегралната бюлетина на предстоящите избори.

За достойна България в мирна Европа!

Въоръжени от САЩ опитаха да "проникнат"

автор:Дума

visibility 16283

/ брой: 40

Сръбският "Лидл" купува млякото на фермерите

автор:Дума

visibility 16198

/ брой: 40

Китай призова Германия към споделено бъдеще

автор:Дума

visibility 15989

/ брой: 40

Благословени с беззаконие

автор:Ина Михайлова

visibility 7467

/ брой: 40

За "борбата с мафията"

visibility 16757

/ брой: 40

Куба не се предава

автор:Таня Глухчева

visibility 17310

/ брой: 40

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ