19 Февруари 2026четвъртък07:08 ч.

Русофобите са първи!

/ брой: 214

автор:Лозан Такев

visibility 3597

От печата български разбрах, че Филип Димитров ще е българският европейски посланик в Грузия. Както се казва в съобщението, посланици отиват най-добрите, най-умните, най-подходящите... И ми хрумна, че за бъдещи посланици има още много-много заслужили наши сънародници. Особено на територията на бившия Съветски съюз, в Русия, в Грузия, в Украйна, в страните от ОНД.
А защо не помислим за дипломата Александър Йорданов - нищо, че бе извикал: "Никога със СССР!". Ей, не забравяйте ваклото агне Стоян Ганев, бивш вицепремиер, какво от това, че искаше да съди Съветския съюз. Ами Ванчо Костов - безгрешният демократ, също. Всички явни и тайни русофоби заслужават да са посланици и пратеници на европейските структури на една шеста част от земното кълбо. Има още десетки имена в личната ми банка от кадри на прехода, които засега ще запазя в секретност.
Браво на тези, които ги предлагат, които ги изпращат и одобряват. Браво на европейците, на премиера ни, на президента ни, на българската дипломация и външното ни министерство!

Странен микс от стари политици и НПО

автор:Дума

visibility 33

/ брой: 34

Шифрин с трета титла

автор:Дума

visibility 31

/ брой: 34

Женската щафета в биатлона остана 12-а

автор:Дума

visibility 27

/ брой: 34

Фейгин завърши 28-а в кратката програма

автор:Дума

visibility 29

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 27

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 29

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 28

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 30

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 28

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 27

/ брой: 34

Накратко

автор:Дума

visibility 29

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 22

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 30

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 26

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 30

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ