29 Април 2026сряда15:09 ч.

Спартак М и Урал искат неустойка от Левски

/ брой: 15

автор:Дума

visibility 1475

Спартак Москва официално поиска неустойка от Левски за провалената контрола между двата тима. "Сините" отмениха трите си проверки с руски отбори на лагера в Дубай след протести на част от феновете.
"Процесът не е бърз. Обърнахме се официално към Левски за обезщетение, имаме пълно и законно право на него. Ще чакаме отговор", каза пресаташето на руския гранд Дмитрий Зеленов.
От клуба му обаче са сигурни, че контролата с Ботев Пд, насрочена за петък, ще се състои.
"Минаха три дни, представители на Ботев ни увериха, че всичко е наред. Изхождайки от това, ние се готвим за мача", добави Зеленов.
От руския Урал също ще търсят обезщетение от "сините", като ще използват и клауза в договора между двата отбора, обяви президентът на 10-ите в руския елит Григорий Иванов.
"Подписахме договор с тях за мача. Сега най-вероятно ще плащат неустойки. Има клауза в договора за неустойки срещу клуба, по чиято вина е провален мачът", каза Иванов пред руския "Мач ТВ".
Мачът между Левски и Урал трябваше да се играе на 31 януари, но "сините" отмениха двубоя.
В официалното писмо на столичния гранд, публикувано в "Спорт Експрес", се казва, че срещата в Дубай се отменя "поради обществен натиск върху Левски, предимно от страна на феновете".

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 78

Тръмп не харесва предложението за мир

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 78

САЩ събират дарения за плащане на външния дълг

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 78

Авиокомпании съкращават хиляди полети

автор:Дума

visibility 53

/ брой: 78

"Български срещи с Виетнам" в София

автор:Таня Глухчева

visibility 62

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 66

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 55

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 62

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 55

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ